Strzelczyni, 19 grudnia • Kobieta
rokowania na dziś
samopoczucie | 5/10 | |
zdrowie | 2/10 | |
szczęście | 2/10 | |
związki | 8/10 | |
horoskop na dziś
samopoczucie: następny trywialny dzień w życiu, spróbuj go ocieplić, nie pozwól żeby wyroki losu unicestwiły twoje projekty.
zdrowie: ostrzegam, że twoja forma jest ogromnie niezadowalająca, próbuj stronić od niepotrzebnej pracy.
szczęście: nie jest to fortunny okres, podejmowanie ryzykanckich czynów nie zapewni zdecydowanie fortuny.
miłość: niewątpliwie wiesz, czego potrzebujesz w związku, twoje marzenia aktualnie są w stanie się spełnić.
metal | cyna |
kamień | turkus, hematyt, topaz |
kolor | błękitny, szafirowy, szmaragdowy, miętowy, karmazynowy, pąsowy, rubinowy |
Zodiakalna pani strzelec urodzona w dniu 19 12 cechuje się
elastycznością, pociąg do poprawiania jest jej niezmienną właściwością i wydaje się dysponować zaplanowaną strategią na każdą prawdopodobną przeciwność. Jest to jednostka ekstrawertyczna, pragnie przebywać z przyjaciołami, przechowuje w duszy ogromny zapas przypowieści, aczkolwiek często ma także zbytnio pozytywne przeświadczenie o sobie. Jest to człowiek autokratyczny, uznaje się za osobę kompetentną w dowolnej sprawie i cudzy opór nie posiada dla niej wagi, zatem kiepsko spełnia się podczas zespołowych czynności. To osobnik przebojowy, denerwuje ją brak
aktywności i uwielbia stwarzać oryginalne rzeczy. Częstokroć bywa
napastliwa, pragnie wygranej za wszelką cenę, mknie
zdecydowanie przed siebie i jest straszna wobec nieprzyjaciół. Jest to jednostka
niekonsekwentna, często nie starcza jej uporu i umie zmieniać kluczowe założenia z minuty na minutę, częstokroć drażni swoich współpracowników. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez nieefektywnych sprintów, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak słabo daje sobie radę z gwałtownie zmieniającymi się sytuacjami. To człowiek cierpliwy, umie cierpliwie wysłuchiwać ludzkich zwierzeń, potrafi umiejętnie czekać na właściwą chwilę i w minionych dniach umiałaby być kopistą piszącym starożytnych książkach. Bywa egoistyczna, jest bezgranicznie skoncentrowana na sobie, do swoich znajomych ma stosunek całkowicie wyrachowany i osoby dookoła mają obowiązek interesować się jej samopoczuciem.
To jednostka
popędliwa, jest absolutnie przekonana, że nieprzerwana, w pewnym stopniu szaleńcza improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś plan na egzystencję i powinno się sobie pozwolić na nieposkromione doświadczanie doznań i wyrażanie się. Charakteryzuje się rozwagą, próbuje nie odpowiadać intuicyjnie,
skrupulatnie układa wszelkie ruchy oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi wolno, lecz metodycznie. Znamionuje się
stanowczością, w realizacji własnych celów potrafi być bardzo zorganizowana, chwilami kompletnie grubiańska, w razie potrzeby odważnie i rzeczowo argumentuje swoje oceny i nie pozwala się skonfundować. Charakteryzuje się niezależnością, nienawidzi wykonywania narzuconych poleceń, a zatem niech ci nie jawi się, iż będzie liczyła się z twoimi dyspozycjami i barierami. Jest to człowiek wesoły, mocno polega na swojej pomyślnej passie, lęk przed dokonaniem pomyłki nie paraliżuje jej, dlatego wyśmienicie sprawdza się w zadaniach obciążonych ryzykiem. To osobnik śmiały, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona nieznanymi trudnościami, albowiem podejmuje starania, by nie myśleć o strachu i okazuje wielkie panowanie nad sobą. To osoba
szybka, zniechęca ją niedostatek efektów swoich aktualnych prac, przeważnie rozpoczyna działanie od razu i bez niepewności i często jest motorem całej ekipy pracowniczej. Bywa człowiekiem lekkomyślnym, uważa się za niepokonaną oraz nie troszczy się o precyzję zawierzonych jej spraw, mimo że wie o tej swojej wadzie. Częstokroć bywa pobieżna, jest niezwykle
błyskotliwa, ale wybór na ogół prześciga u niej analizę kwestii, więc często sama nie pojmuje tak naprawdę swoich posunięć.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: nauczyciel, mentor, rolnik, terapeuta, opiekun, sadownik, zakonnik, przyrodnik, biolog, leśnik, entomolog i hodowca.
imieniny w tym dniu
Tymoteusz, Nemezjusz, Abraham, Dariusz, Beniamin, Urban, Mścigniew, Bogumiła
urodzeni w tym dniu
- Al Kaline (1934-) amerykański sportowiec, baseball.
- Alexis Sánchez (1988-) chilijski sportowiec, piłka nożna.
- Alfred Vohrer (1918-1986) niemiecki reżyser filmowy.
- Alvin Lee (1944-2013) angielski muzyk rockowy, gitarzysta, wokalista.
- Anne Marie Rivier (1768-) francuska zakonnica, błogosławiona katolicka.
- Barbara Bostock (1935-) aktorka amerykańska.
- Carter Woodson (1875-1950) amerykański historyk, dziennikarz.
- Cataline Bullock (1973-) węgierska aktorka w filmach erotycznych.
- Cicely Tyson (1933-) aktorka amerykańska.
- Dariusz Lament (1971-) sportowiec, piłka nożna.
- Dawid Korona (1987-) sportowiec, piłka nożna.
- Dawid Paszkowski (1989-) sportowiec, piłka nożna.
- Doug Harvey (1924-1989) kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
- Eamonn Andrews (1922-1987) irlandzki prezenter telewizyjny.
- Elaine Joyce (1954-) aktorka amerykańska.
- Gary Cahill (1985-) angielski sportowiec, piłka nożna.
- Gordon Jackson (1923-1990) akktor szkocki.
- Graham King (1961-) angielski producent filmowy.
- Hanna Szapiro (1917-) działaczka lewicowego ruchu młodzieżowego.
- Henry Clay Frick (1849-1919) amerykański przedsiębiorca, finansista.
- Henryk Korewicki (1899-1943) reżyser filmowy.
- Henryk Wasilewski (1953-2012) sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe,.
- Iman Ali (1980-) pakistańska modelka, aktorka.
- Irena Remiszewska (1927-) aktorka.
- Italo Svevo (1861-1928) pisarz włoski.
- Jan Szkodoń (1946-) duchowny katolicki, biskup.
- Jan Zborowski (1538-1603) kasztelan gnieźnieński 1576-.
- Janusz Kotliński (1943-) sportowiec, kolarstwo torowe.
- Jerzy Kasprzycki (1930-2001) dziennikarz.
- John Winthrop (1714-1779) astronom amerykański.
- Jon Smith (1975-) pisarz brytyjski.
- Józef Aleksander Borkowski (1943-) profesor, mechanika, obróbka ścierna.
- Kamil Kalicki (1992-) sportowiec, piłka nożna.
- Logan LaBrent (1977-) kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
- Łazar Mojsow (1920-2011) polityk macedoński.
- Marla Mallett (1970-) kanadyjska sportowiec, curling.
- Michel Tournier (1924-) pisarz francuski.
- Michelangelo Signorile (1960-) pisarz amerykański.
- Milan Milutinović (1942-) polityk serbski.
- Mirosława Marcinkiewicz (1935-) realizator filmów dokumentalnych.
- Nektários Alexándrou (1983-) sportowiec, piłka nożna.
- Nikołaj Wasiliewicz Markow (1902-1980) generał radziecki.
- Paul McDonald Robinett (1893-1975) generał amerykański.
- Pauline Curley (1903-) aktorka amerykańska.
- Peter H Hunt (1938-) amerykański producent telewizyjny.
- Richard Hammond (1969-) brytyjski dziennikarz, prezenter telewizyjny.
- Steven Berghuis (1991-) sportowiec, piłka nożna.
- Taylor Chanel (1985-) amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
- Tiffany Towers (1971-) kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
- Til Schweiger (1963-) aktor niemiecki.
- Tomasz Lew Leśniak (1977-) twórca komiksów.
- Walter Braunfels (1882-1954) niemiecki kompozytor i pedagog.
- William Edward Parry (1790-1855) angielski badacz polarny, oficer marynarki, kontradmirał.
- Wojciech Jasiński (1961-) instrumentalista, kompozytor.